Duyurular

Ziyaretçilerimiz

İHRACAT

İhracat, bir ürünün yabancı ülkelere yapılan satışıdır. Ülkemiz Gümrük Birliği koşullarına uyum süreci kapsamında olduğu için ihracat ile ilgili mevzuatlar sıklıkla değişen bir yapı arz etmektedir.

Bu yüzden bu sektöre yeni başlamış bir firma da olsa hali hazırda sektörde yıllarca çalışan bir firma da olsa önemli olan yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra ilgili mevzuatı yakından takip ederek, ihracat ile ilgili güncel bilgiye vakıf olmaktır.

İlknur Temsilcilik temel prensibi olan şirket içi eğitim programlarımız kapsamında personelimize değişen ihracat konuları ile ilgili yasal mevzuatlarda sürekli destek sağlanmaktadır. Konuyu yakından takip ederek her biri kendi alanında uzman personelimiz, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Çünkü biliyoruz ki sadece uygun fiyatlı ve hızlı bir çözüm aynı zamanda doğru bir çözüm demek değildir. Bu bilinçle yola çıkan İlknur Temsilcilik verdiği tüm hizmetlerde kaliteli hizmeti, uygun bir fiyat politikası ile sunarak, müşterilerinin beklenti ve isteklerine en kısa sürede çözüm bulmayı kendisine ilke edinmiştir.

İlknur Temsilcilik;

İhracat alanında hizmet verdiğimiz konu başlıkları aşağıda belirtilmiştir;

  • İhracat işlemlerinde evrakların takip edilmesi
  • Beyannamelerin toplatılması ve CMR düzenlenmesi
  • Tır karne yazılması ve kapama işlemlerinin yapılması

İhracat firmaların büyümesine destek olmakla birlikte, özellikle dış ticarette rekabet gücümüzü de arttırmaktadır.

Ülkemizde dışa ticaret yapmak isteyen firmaların büyük bir kısmı ihracat alanında uzmanlaşmış bir firma ile çalışamamanın sıkıntısını yaşamaktadır. Bu durum ihracat yapmak isteyen firmaların önüne bir engel olarak çıkar.

İlknur Temsilcilik; sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile ihracat yapmak isteyen firmalara çözüm sunarak, danışmanlık yapmanın yanı sıra, ülkesinin dış ticaret alanındaki gelişimi de katkıda bulunmaktadır.