Duyurular

Ziyaretçilerimiz

LOJİSTİK

İlknur Temsilcilik Lojistik

 

YAVUZ GÜMRÜKLEME NAKLİYE

“İhtiyaç Duyulan Yerde İhtiyaç Duyulan Zamanda”

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet veya insan kaynağını istediğiniz zamanda size ulaştıran çözümler sunmaktadır.

Sektörü ne olursa olsun her işletme mutlaka lojistik desteğine ihtiyaç duyar. Özellikle bazı iş dalları vardır ki lojistik desteği olmadan başarılı olması mümkün değildir. Faaliyet gösterdiğiniz iş sektörüne göre lojistik desteği sizin için bir dağıtım kanalı da olabilir ürünlerinizi ara kullanıcıya veya son tüketiciye ulaştıracağınız bir ulaşım çeşididir.

İhtiyacınız hangi yönde olursa olsun Yavuz Gümrükleme Nakliye size profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz profesyonel lojistik desteğindeki öncelikli amacımız size bu hizmeti en düşük maliyetler ile sunabilmektir. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimiz ile olan ticari faaliyetlerimizin devamlı olabilmesi adına yaptığımız işe müşterimizin gözünden bakarak en düşük fiyatla en fazla verim sağlanabilecek profesyonel hizmeti sunmak çok önemlidir.

Bu farkındalıkla yola çıkan Yavuz Gümrükleme Nakliye yaptığı bütün çalışmalarda kaliteli hizmet, profesyonel teknik kadro ve uygun fiyat avantajını müşterilerine sunmaktan gurur duyar.

İş dünyasına tedarik, taşıma ve malzeme ihtiyacının artması özellikle 1950’li yıllardan sonra lojistiğe olan ihtiyacı fazlasıyla arttırmıştır.

Yavuz Gümrükleme Nakliye sadece taşıma konusunda değil, tedarik zincirine yardımcı olma ve depolama hizmetleri konularında da hizmet vermektedir.

Bu sektörel hareketlerin etkili ve verimli bir şekilde planlanması, uygulanması, taşınması, gerekirse depolanması ve kontrol altında tutularak Yavuz Gümrükleme Nakliye'den hizmet alan müşterilerimize tek bir başlık altında rapor halinde sunulması hiç şüphe yoktur ki derin bir iş tecrübesinin yanı sıra aynı zamanda teknolojiden layığıyla faydalanabilmeyi gerektirir.

Yavuz Gümrükleme Nakliye mevcut müşterilerinin hafızalarında Hızlı ve Kalıcı iş çözümleri sunan bir işletme olarak yer edinmiştir.

Eğer siz de yüzlerce memnun müşterilerimizden biri haline gelmek istiyorsanız lütfen sayfamızın iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

Hakimi olduğumuz bu sektörde lojistik ile ilgili ihtiyacınız hangi yönde olursa olsun mutlaka sizin ihtiyacınıza uygun bir çözüm ile işinize kalıcı çözümler bulacağımızın garantisini verebiliriz.

Bizimle daima ileriye gitmeniz dileğimizle,

YAVUZ GÜMRÜKLEME İTHALAT İHRACAT VE NAKLİYE HİZMETLERİ